Тел  (066) 788-64-63    Viber  (096) 941-78-01
м. Харків, пр. Героїв Харкова, 199
  • Русский
  • Українська

Застосування дроту ШВВП

ШВВП – шнур вініл-вініловий плоский. Має також назву шнур з’єднувальний. Даний вид дроту є одним з найбільш затребуваних і популярних. Він являє собою багатожильний провід, в основі якого лежать мідні струмопровідні багатодротяні жили. Мідні дроти між собою мають ізоляційне покриття – кожна жила і загальна зовнішня оболонка. Проміжки всередині також заповнені, що надає проводу плоску форму. Матеріал – полівінілхлорид-пластикат, максимально оберігає від поширення горіння. Різновиди дроти: двожильний або трижильний (містить дві або три ізольовані жили).

Даний провід успішно використовують для електромонтажу, для створення подовжувальних шнурів, для приєднання електроприладів, застосовуваних у побуті до джерела живлення. Таких як холодильники, пральні машини, лампи, світильники, мультиварки, електро-м’ясорубки, витяжки, а також радіоелектроніка – магнітофони, телевізори та інше. Провід ШВВП не має здатності працювати в умовах високих навантажень, тому його не використовують для електроживлення потужних приладів. Не рекомендується піддавати провід істотним механічних впливам. Максимальна температура нагрівання, якої може піддаватися провід ШВВП + 70 ° С.

Мінімальний термін експлуатації за умови дотримання оптимальних навантажень від 6 до 15 років. Ціна дроту залежить від типу, діаметра, кількості жил і технічних характеристик.

Компанія «МАЙСТЕРКАБЕЛЬ» пропонує провід ШВВП наступних модифікацій:

  • Кабель ШВВП 2 × 0,75
  • Кабель ШВВП 2 × 1,5
  • Кабель ШВВП 2 × 2,5
  • Кабель ШВВП 2 × 3,15
  • Кабель ШВВП 2 × 2,5
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© “Мастеркабель”