Тел  (066) 788-64-63    Viber  (096) 941-78-01
м. Харків, пр. Героїв Харкова, 199
  • Русский
  • Українська

Застосування дроту ПВС

Провід ПВС складається зі скручених мідних жил із середнім і малим перетином, ізольованих між собою, зовні покриті спеціальною ПВХ-оболонкою. Провід ПВС завдяки своїй конструкції широко застосовується для побутових потреб, в садівництві та городництві, для промислового обладнання, для створення освітлювальних мереж, а також для виробництва подовжувальних шнурів. За допомогою даного проводу електричне обладнання, пристрої та механізми приєднують до силових і освітлювальних мереж.

Також можна приєднувати найрізноманітніші побутові інструменти, холодильники, електроприлади до джерел живлення. У садівництві – машини для поливу, і інші механізми. Для створення подовжувальних шнурів використовують (для систем 380 / 660В на напругу до 380В). Провід ПВС ідеально підходить для використання в приміщеннях, в яких конструктивно необхідна велика кількість перегинів. В умовах перегинів провід зберігає всі свої властивості, якщо радіусів перегинів не перевищує чотирьох сантиметрів. Термін служби даного проводу – 10 років, мінімальний – 6 років.

Технічні характеристики залежать від конструкції кабелю – кількості жил, які містить кабель, загального діаметра і товщини кожної жили. Це також суттєво відбивається на ціні дроту. Для різного устаткування, його потужності та інших характеристик, а також з огляду на відстань від джерела живлення необхідно підбирати максимально відповідний провід.

Компанія «МАЙСТЕРКАБЕЛЬ» пропонує провід ПВC наступних маркорозмірів:

  • Провід ПВС 2 × 1
  • Провід ПВС 2 × 1,5
  • Провід ПВС 2 × 2,5
  • Провід ПВС 3 × 1
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© “Мастеркабель”