Тел  (066) 788-64-63    Viber  (096) 941-78-01
м. Харків, пр. Героїв Харкова, 199
  • Русский
  • Українська

Прокладка силового кабелю

Конструкція силового кабелю:

  • струмопровідні жили
  • ізоляція
  • оболонка
  • захисна оболонка

Прокладка кабелів здійснюється в землі (спеціальних траншеях), кабельні канали та споруди, відкрита прокладка – по стінах будівель, цехів, в трубах, кабельних колекторах.

До найбільш дешевим способам прокладки кабелю відноситься прокладка кабелю в землі, (див. Статтю «Прокладка кабелю в землі»).

Нижче розглянуті інші типові випадки прокладки силових кабелів: Перетин силової кабельної лінії і залізниці, в місцях з агресивним середовищем. У подібних випадках кабель прокладається в блоках. Блок виконується з труб або залізобетонних панелей, що забезпечує надійний захист кабелю від механічних пошкоджень.

Кабельні тунелі використовуються на промислових підприємствах. Тунелі ефективні в разі прокладки великої кількості кабелів. Тунель, як і блок, добре захищає кабель, але вартість споруди тунелю дуже висока.

У районах вічної мерзлоти, а також в районах з близько розташованими до поверхні грунтовими водами прокладку поповнюють на естакадах або спеціальних галереях.

Прокладка по стінах будівель виконується в тому випадку, коли поруч немає пожежонебезпечних зон, стіни виконані з не горючих матеріалу.

Компанія «МАЙСТЕРКАБЕЛЬ» пропонує наступні види силових кабелів – КГ, АВВГ, ВВГ, АВБбШв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© “Мастеркабель”