Тел  (066) 788-64-63    Viber  (096) 941-78-01
м. Харків, пр. Героїв Харкова, 199
  • Русский
  • Українська

Прокладка кабелю в квартирі

Коли зазвичай потрібно прокласти провід в квартирі? Розглянемо типові випадки і способи. Отже, ви купили квартиру і робите в ній капітальний ремонт. Ваша домашня мережа застаріла і / або не витримує збільшених навантажень. Також не виключений випадок аварії електропроводки. Це одні з перерахованих варіантів. Тепер про типи електропроводки в квартирі.

Прихована електропроводка.

Переваги даного способу – проводка не схильна до механічних впливів, немає загрози ураження струмом жителів квартири. Все це добре якщо ви робите проводку з нуля, але в разі ремонту знайти і замінити провід досить складне завдання, не кажучи вже про пил і бруд. Але ремонт є ремонт. Спосіб прокладки проводу – при прихованій проводці провід укладається в канавку вирізану в бетоні або цеглині. Канавка робиться під прямим кутом, провід фіксується алебастром або гіпсом, зверху наноситься штукатурка.

 

Проводка в гипроком.

Гипрок це плита з гіпаса, облицьована картоном, широко застосовуватися в будівництві. У цьому випадку провід закріплюється на профілі кріплення гипрока (ПС, ПН), у запобігання порізки дроти краще використовувати гофрорукав. Також можливо укладання дроту в штробу, як при прихованій проводці.

 

Прокладка кабелю в плінтусі зі спеціальним каналом

Сучасні плінтуса містять спеціальний канал для прокладки кабелю. Даний спосіб дуже зручний в усіх відношеннях, не порушується естетика приміщення, в разі ремонту або заміни забезпечується швидкий доступ до проводу. Також над плінтусом зручно розміщується розетка. Даний спосіб добре підходить для т.зв. нижньої проводки.

 

Прокладка кабелю в гофре з пластика

Широко застосовується у випадках підключення електричних приладів, на літній веранді, кухні, балконі. Коли немає можливості укласти провід в стіну, а захистити від механічного пошкодження необхідно. Самим трудомістким є заправляє кабель в гофру.

 

Пластикові труби і кабель канали

У першому випадку, це прокладка кабелю в підсобних приміщеннях або для організації «проходу» кабелю над дверима або під порогом, тобто в тому місці де його можна пошкодити, але при цьому естетика ролі не грає Прокладання кабеля в кабельному каналі (коробі) по своїх достоїнствах схожа на прокладку в плінтусі, відмінності полягають у тому, що канал дозволяє прокладати дріт різного призначення, наприклад, для підключення джерел електроживлення і комп’ютерних мереж (в цьому випадку використовується канал з роздільником). Застосування кабельного каналу надає житловому приміщенню офісний вигляд, але це вже питання смаку.

Компанія «МАЙСТЕРКАБЕЛЬ» пропонує наступні види проводів для прокладки в квартирі – ПВС, ШВВП, ПВ-3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© “Мастеркабель”