Тел  (066) 788-64-63    Viber  (096) 941-78-01
м. Харків, пр. Героїв Харкова, 199
  • Русский
  • Українська

Основні марки СИПів

Провід СИП поділяються на певні види залежно від конструкції самонесучого ізольованого проводу та вихідних матеріалів несучої частини:

# 1. Провід з позначенням СИП-1 і СИП-1А. Їх основу складають алюмінієві струмопровідні фазні жили, з термопластичною поліетиленовою ізоляцією зовні, яка протистоїть впливу ультрафіолетових променів. У конструкцію входить несуча нульова жила, ізольована (про що свідчить буква «А» в кінці маркування) або нульова жила на якій ізоляція відсутня.

# 2. Провід з маркуванням СИП-2 і СИП-2А відрізняє тільки ізоляційний шар. Матеріал, з якого він складається – «зшитий» поліетилен. В іншому ця марка аналогічна іншим маркам. Дані марки використовують при монтажі ліній електропередач напругою до 1000 В, при експлуатації яких не виключений фактор впливу атмосферних впливів.

Цей різновид проводу СИП застосовується для виготовлення магістральних ліній і відгалужень до пунктів споживання місцевого значення. Використовується він в місцевості в якій переважає помірний і холодний клімат.

Струмоведучі жили самонесучих проводів позначень СИП-1 і СИП 1А можуть бути експлуатуватись без ризику пошкодження тривалого нагрівання до 70 ° С.

Для струмоведучих жил проводів з маркуванням СИП-2, СИП-2А цей показник доходить до 90 ° С. Монтаж виробляють з дотриманням вимог до правил вигину. Гранично допустимий радіус – не менше десяти зовнішніх діаметрів проводу.

# 3. Марка СИП-3 має конструкцію, що складається з однієї жили зі сталевим сердечником, обвитим навколо дротами з алюмінієвого сплаву марки AlMgSi.

Як ізоляційної поверхні даного кабелю «зшитий поліетилен», що забезпечує відмінний захист від ультрафіолетових променів.

Галуззю застосування даного проводу є будівництво повітряних ліній передач електроенергії напругою близько 20 кВ. Їх рекомендується прокладати в місцях з помірним, холодним, а також тропічним кліматом.

Робоча температура проводів СИП-3 становить близько 70 ° С, гранично допустима при тривалому впливі – від мінус 20 ° С до плюс 90 ° С.

# 4. Марки проводів СИП-4 і СИП-4н складаються з парних струмопровідних жил, при відсутності несучої нульової жили. Завдана буква «н» в кінці маркування вказує на наявність алюмінієвого сплаву в складі при виготовленні кабелю, при відсутності позначення – матеріал алюміній. Ізоляція – термопластичний ПВХ який не схильний до дії ультрафіолетового випромінювання.

# 5. Проводи з маркуванням СИП-5, СИП-5н в своїй основі мають аналогічну конструкцію. Різниця тільки в матеріалі ізоляції. Використовується ізоляція «зшита з поліетилену». Завдяки цьому на 30 відсотків підвищується тривалість гранично допустимої температури експлуатації.

Ці марки проводів використовують для спорудження ЛЕП, напругою до 2.5 кВ, для мереж освітлення, підводі електрики до житлових приміщень. Кліматичне виконання проводів – УХЛ (помірний і холодний клімат).

  • Провід, Кабель СИП-4 4х120
  • Провід, Кабель СИП-4 4х95
  • Провід, Кабель СИП-4 4х70
  • Провід, Кабель СИП-4 4х50
  • Провід, Кабель СИП-4 4 × 35
  • Провід, Кабель СИП-4 4х25
  • Провід, Кабель СИП-4 4Х16
  • Провід, Кабель СИП-4 2х16
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© “Мастеркабель”