Кабельно-провідникова продукція в Україні

Кабельно-провідникова продукція в Україні

Основні принципи нашої роботи

Орієнтація на замовника

Вимоги наших клієнтів – це те, чим ми керуємося в нашій роботі в першу чергу. Ми завжди готові знайти оптимальне рішення, що найбільш вигідне і максимально відповідає вашим запитам. Маючи в асортименті нашої продукції пропозиції від різних торгових марок, ми підберемо для вас позиції товару з найкращим співвідношенням ціна – якість.

Постійний розвиток

Ми регулярно проводимо моніторинг споживчого ринку кабельно-провідникової продукції, електрообладнання, світлотехніки в Харкові і на Україні і своєчасно поповнюємо наш асортимент кращими товарами з тих, які пропонують нам наші постійні партнери.

Інформаційна підтримка

Ставши клієнтом ТОВ “МАСТЕРКАБЕЛЬ”, ви завжди будете мати вичерпну інформацію щодо кабельно-провідникової та іншої продукції з нашого асортименту, так як в будь-який час зможете отримати кваліфіковану консультацію від наших співробітників за телефоном або e-mail з усіх питаннями.

Переваги співпраці

Слідуючи вищепереліченим принципам, ми пропонуємо своїм клієнтам наступні переваги співпраці:

  • широкий асортимент кабельно-провідникової продукції (ВВГ, АВВГ, ВБбШв, АВБбШв, КГ, ПВ, ПВС, ШВВП, РПШ, КВВГ, СИП, ТППеп і ін.), низьковольтного електроустаткування, світлотехніки, електроізоляційних матеріалів;
  • конкурентоспроможні ціни;
  • відмотування кабелю і проводу будь-якої довжини;
  • надання можливості розстрочки платежу;
  • мінімальні терміни виконання замовлення;
  • відвантаження будь-якою транспортною компанією по Україні;
  • гнучкий підхід до завдань і потреб кожного клієнта.

Споживачами продукції, що поставляється ТОВ “МАСТЕРКАБЕЛЬ”, є найбільші будівельні, енергетичні, електротехнічні підприємства України; підприємства, зайняті виробництвом і розподілом електричної енергії; організації, що займаються монтажем та експлуатацією кабельних мереж.

Продукція, пропонована нашою компанією, відповідає стандартам ГОСТ та ТУ, а так само міжнародній системі якості ISO 9001-2001 (ISO 9001:2000, IDT).

З будь-яких питань звертайтесь за телефоном
(096) 941-78-01!

Доставка

Доставка товару придбаного в компанії «Мастеркабель»

Детальніше

Оплата

Способи оплати товарів придбаних в інтернет-магазині «Мастеркабель»

Детальніше

Прайс-лист

Завантажити прайс-лист компанії «Мастеркабель» з цінами за безготівковим розрахунком

Детальніше
1